Vozový park Kim Kardashian má hodnotu 2,5 milionu dolarů

Jedna z nejsledovanějších celebrit Kim Kardashian zahájila spolu se svými dětmi druhou polovinu dubna v Tokiu, do japonské metropole Kim a rodinou „vyhnaly“ terénní úpravy kolem jejího sídla v kalifornském Hidden Hills, jehož cena je odhadována na 60 milionů dolarů.

Kromě terénních úprav se nejspíše pracuje i v garážích, neboť podle snímků, nejspíše z dronů, je příjezdová cesta zatarasena vozovým parkem celebrity, který v této chvílí čítá celkem 8 aut. Podle serveru TZM se na cestě nachází po dvou strojích Range Rover Autobiography (400 000 USD za kus) a letošního modelu Cadillac Escalade (200 000 USD za kus). Vedle nich je pak zaparkován Rolls – Royce Ghost z loňského roku s cenovkou 400 000 dolarů. Jak vysvětlila Kim Kardashian v rozhovoru pro Vogue, přestože je fascinována historií britské značky, rozhodla se ve spolupráci s Platinum Motors nahradit původní stříbrný znak verzí z matného křišťálu. 

Nejoblíbenější značkou profesionální celebrity je ovšem Maybach, německý výrobce super luxusní limuzíny je zastoupen loňskými modely Maybach GLS 600 a Maybach S580, každý z nich vyšel na 250 000 dolarů. Kladný vztah ke značce si Kim vybudovala na základě daru, kterým se její ex Kanye West snažil zachránit nepříliš povedené manželství. Každopádně, jak dodala v již zmiňovaném rozhovoru pro Vogue, je Maybach jejím „oblíbeným dítětem“. Přitom model S580 získal za 100 000 dolarů šedý lak, neboť původní neladil s barvou domu. 

Posledním vozem sbírky je zatím Lamborghini Urus Mansory za 400 000 dolarů, černé barvy, který Kim řadí mezi tři nejoblíbenější vozy své sbírky.   

Další články