Na prodej Cadillac Escalade Sly Stallona, cena 350 000 USD

Přestože jedno z největších SUV je samo o sobě synonymem luxusu, všichni vyznavači teorie, že nic není tak luxusního, aby to nemohlo být ještě luxusnější, vědí, že nejlepší adresou je v tomto případě Becker Automotive Design.

Tuningovka pro majitele, kteří neřeší nějaký ten dolar navíc, je proto podepsána pod upravenými vozy Cadillac Escalade hvězdného hráče amerického fotbalu Toma Bradyho a především Rockyho a Ramba v jedné osobě, Sylvestera Stallona.

Cadillac akčního hrdiny byl natažen do délky šesti stop (cca 6,38 metru) a kromě řidiče pojme do svých útrob pět osob, přičemž každé z nich nabídne maximální možné pohodlí. Na první pohled zaujme pět luxusních sedadel z bílé kůže, přičemž po elektrickém stažení rolet disponují pasažéři absolutním soukromím. Součástí interiéru je smart TV s UHD obrazovkou, uhlopříčka 43 palců, přičemž jeden palec rovná se 2,54 cm. Pokud cestující v zadní části vozu zatouží po odlišném televizním programu, mají k dispozici dvanáctipalcovou LCD obrazovku, nechybí ani digitální hudební systém 7,1, samozřejmostí je nepřetržité připojení k internetu.  „Na interiéru jsem spolupracoval osobně s Howardem Beckerem. Jedná se o skvělý vůz, nicméně před časem jsem konstatoval, že ho vzhledem k pracovnímu vytížení nevyužiji a auto je od toho, aby jezdilo,“ vysvětlil Sylvester Stallone důvod prodeje. Cena je 350 000 dolarů, je o 50 000 dolarů vyšší, než částka, za kterou šel do světa stejný stroj Toma Bradyho. Na ceně se ovšem podepsala skutečnost, že Becker Cadillac ESV má najeto pouze něco málo přes 1 000 mil.

Další články