Jennifer Lopez a Ben Affleck na jachtě za 130 mil. USD

Oslavenkyní byla J. Lo a vzhledem k tomu, v jaké formě se představila na Instagramu, nemá cenu skrývat, že předmětem oslav byly její dvaapadesáté narozeniny. Kromě toho se k sobě navrátivší pár procházel po Saint – Tropez, nakupoval v Monaku a navštívil ostrov Capri.

Na všechna zmiňovaná místa dopravila obě celebrity přes 90 metrů dlouhá jachta Valeria z produkce slavné loděnice Lürssen. Předchozích deset let sloužilo luxusní pravidlo výhradně nejmenovanému ukrajinskému miliardáři, v současné době je v nabídce za 130 milionů dolarů. Jak v této souvislosti oznámila monacká kancelář Dynamiq Sales&Charter, pověřená prodejem jachty, dokud se nenajde kupec, bude možno si plavidlo pronajímat za 1,12 milionu dolarů týdně, přičemž jako první využila této možnosti právě Jennifer Lopez.

Pod autorstvím polykače námořních mil je podepsáno „luxury superjacht designer,“ neboli norské studio Espen Oino, mající v portfoliu například jachtu Octopus zesnulého miliardáře Paula Allena, jehož inženýři právě finišují s návrhem největší jachty na světě REV Ocean o délce cca 180 metrů. 

Jak uvádí server Robb Report, o Bena Afflecka a Jennifer Lopez se celý týden staralo 27 členů posádky. Oba si užívali 20 - ti metrového bazénu a vířivky a vzhledem k hereččině posedlosti dokonalou figurou se značného vytížení dočkalo i wellness centrum s parními lázněmi. Interiér jachty je zařízen ve stylu Art Deco, okamžitě zaujmou 7,5 metru vysoká okna, umožňující dokonalý výhled. Naopak venkovní prostory byly pojaty volněji, jídelna je umístěna na hlavní palubě. 

O pohyb plavidla se staraly dva motory MTU V-16 o výkonu 2 700 koní, s maximální rychlostí 20 mil za hodinu, plné nádrže garantují dosah 6 000 námořních mil, což je cca 7 800 kilometrů. 

Další články