Člun Corvette C8 bourá zažité představy, cena 50 000 USD

Plavidlo působí impozantním dojmem a podle floridského výrobce v sobě kombinuje to nejlepší z Corvette 7 a klasického člunu. Aktuálně je dokonce jeden kousek k odběru, neboť vítěz aukce sice zaplatil veškeré poplatky, nicméně člun si nakonec nevyzvedl. Vodní skútr si lze rovněž po složení nevratné zálohy objednat, dodací doba je cca 3 týdny. 

Jako první je na řadě stavba trupu, jedná se o upravenou karoserii kabrioletu Corvette C7, která vyjde včetně kol na 30 000 dolarů. V případě barev se vlastnímu vkusu meze nekladou, vše je na rozhodnutí zákazníka. Co se pohonu týká, k dispozici je motor Yamaha o síle 180 koní za 13 500 dolarů, v nabídce jsou rovněž motory Sean – Do disponující silou až 300 koní. Pro vyznavače rychlosti, například motor Yamaha je schopný vyvinout rychlost až 56 uzlů, což se rovná 103, 71 km/h. 

Ačkoli je plavba spojena s hlukem, o kvalitní poslech během plavby není třeba se bát. Výrobce audio systémů Rockford Fosgate člun vybaví za 3 000 dolarů párem osmi a šesti palcových reproduktorů, ovládaných čtyřkanálovým zesilovačem. Mezi další doplňky patří interiérová, led světla (650 dolarů), sledovací systém GPS (měsíční platba 600 dolarů) a dvě úložné schránky s držáky nápojů (350 dolarů).

V případě touhy po vlastnictví člunu a kultovního sporťáku v jednom, není nic snazšího, než si zaletět na Floridu a projet se. Cena hodinového pronájmu je 350 dolarů.

Další články