Zlatý Samsung za 1,2 milionu korun

Přestože se začne novinka od Samsungu Galaxy Note 9, prodávat za několik dnů, již dnes je možno objednat si speciální verzi tohoto smartphone. Stalo se tak díky tvůrčímu úsilí společnosti Caviar Italy.

V jejím čele stojí italský klenotník Elijah Giacometti, jehož společnost se orientuje převážně na ruský trh. Vzhledem k tomu je úspěšná podnikatelská filozofie založena na tom, že žádný mobilní telefon není tak luxusní, aby nemohl být ještě luxusnější. A tak například před čtyřmi lety zaujala originální úpravou iPhonu 5S s pozlacenou zadní stranou, ze které na majitele shlížel ruský vládce Vladimir Putin. To vše za 84 000 Kč.  Za dva roky pokročila, když uvedla na trh tříkusovou edici Caviar Samsung Putin Rubino. Jak napovídá název, kromě zlata bylo využito 190 rubínů, cena v přepočtu 654 000 korun.

Jihokorejskému výrobci zůstala společnost Caviar Italy věrna i letos. Tentokrát ovšem není ve hře ruský politik, ale zlato. Výrobní postup nebyl v tomto ohledu nikterak komplikovaný, místo tradičních skleněných zad použil výrobce jeden kilogram ryzího zlata. Pravda, hmotnost Samsung Galaxy Note 9 tak narostla na 1 201 gramů, na druhou stranu, každá legrace něco stojí. V tomto případě nikoli zanedbatelných 1,2 milionu korun.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 27.8.2018

Samsung Caviar Italy zlato

Další články