Lamborghini umí i bicykly, cena 15 000 dolarů

Za výše uvedenou částku pořídíte při troše štěstí kolo Huracán Sterrato Gravel Bike Sidekick. Jak napovídá název, jedna se o bicykl gravel, které vedle asfaltu zvládne také lehčí šotolinu, brutální terén ovšem přenechá horským kolům.  

Atmosférickým desetiválcem osazený supersport do lehkého terénu Lamborghini Huracán Sterrato z limitované edice 1499 kusů s výkonem 610 koní, který půjde na trh v prvním čtvrtletí, přičemž cena má podle dostupných informací začínat na 274 000 USD, je tak nezpochybnitelným zdrojem inspirace. 

Jak uvádí server HiConsuption černý rám gravelu dodávaný ve čtyřech velikostech je vyrobený z uhlíkových vláken, použita byla rovněž epoxidová pryskyřice. Co se komponentů týká, na rozdíl od aut sice chybí motory V12 a V10, na druhou stranu vidlice Fango RaceMax, představec Apto Stealth a brzdy Sram Red garantují absolutní spolehlivost, až nezničitelnost. Stejně tak je tomu v případě speciálních pneumatik 700c Pirelli Cianturato Gravel M.   

Pokud se stanete majitelem šotolinového supersportu, a vedle kola toužíte po dalším sladění s oblíbenou značkou, vězte, že Lamborghini představilo ve spolupráci s hodinářstvím Roger Dubuis hodně barevné hodinky Excalibur Spider Huracán Serrato Monobalancier. Luxusní strojek času z limitované edice 28 kusů je kromě černého titanu vyrobený ze SMS Carbonu, kompozitního materiálu, který posloužil k výrobě monokoku Lamborghini Huracan. Cena zatím nebyla stanovena. 

Další články