Trocha vánoční inspirace…

Drtivá většina čtenářů Luxury Guru řeší v souvislosti s Vánocemi koupi pokud možno co nejvhodnějšího dárku. Trocha inspirace proto přijde určitě vhod.

Do kategorie stylových dárků patří například ponorka pro tři osoby určená pro ponory do hloubky cca 300 metrů. Za dva miliony dolarů pořídíte unikátní podvodní plavidlo, ve kterém jsou pasažéři umístěni v akrylátové kouli o tloušťce několika centimetrů. Ponorka má vestavěný GPS přijímač a externí xenonové lampy pro pokud možno co nejlepší sledování podmořského světa. S dárkem se nemusíte tahat domů, lze jej vyzvednout v předem dohodnutém přístavu. 

Za stejný peníz a při stejných podmínkách převzetí lze pořídit rovněž auto a ponorku v jednom. Unikátní dopravní prostředek je inspirován bondovkou - Špión, který mě miloval. Na souši i po dně se stroj pohybuje s pomocí baterie, dojezd cca 120 kilometrů. V ceně jsou pochopitelně nádrže s kyslíkem, doba potápění cca 60 minut.

Partnerku pak nepochybně potěšíte silně zlaceným vysavačem GoVacuum GV62711 z limitované edice sta kusů. Vysavač disponuje motorem 10 Amp a vyznačuje se mimořádnou výkonností. Neunikne ani smítko ! Z původní ceny jeden milion dolarů se po slevě stala částka 999 000 USD, což možná způsobilo vyprodání. Takže, za rok !

Mimořádnou radost lze pak učinit všem fanouškům zpěváka, textaře a držitele Nobelovy ceny za literaturu Boba Dylana. Za 25 000 dolarů je totiž možné zakoupit sadu sedmi harmonik mistra Boba, každou s jeho vlastnoručním podpisem. 

Další články