Na Dakaru zatím rychle a zběsile!

I ve třetí etapě Rallye Dakar si vedl Martin Kolomý z týmu Tatra Buggyra Racing úspěšně, zatím mu v průběžném pořadí patří i přes třicetisekundovou penalizaci páté místo.

Teploty se v průběhu včerejší etapy přehouply přes tropickou čtyřicítku. Martina Kolomého a bratry Kilány na postech kopilota a navigátora však trápily podstatně více problémy s nepříliš funkčním interkomem. „Když se řítíte plnou rychlostí, posunková řeč není zrovna nejlepším dorozumívacím prostředkem, ale nakonec jsme to ve zdraví zvládli,“ řekl Martin Kolomý LuxuryGuru po dojezdu do cíle. Hned po startu nasadil svižné tempo, v první části etapy se dokonce dotáhl na před ním startujícího Aleše Lopraise (MAN). „V tom nejlepším jsme ale vylítli mimo trať a trefili několik stromků. Nakonec z toho byla jen malá ztráta, nicméně letos se jede od začátku hodně ostře. Zdá se, že se organizátoři opět rozhodli, pro v předchozích ročnících úspěšnou taktiku, prosít v úvodních etapách co nejvíce startovní pole, aby zůstali jen ti nejotrlejší.“

O to více potěší, že i přes výlet mimo trať  je Fat Boy zatím v mimořádné kondici a mechanici provádějí jen nezbytné rutinní úkony.

...vše o týmu Buggyra na www.buggyra.com

Facebook Twitter G+ E-mail

7.1.2015

Rallye Dakar Martin Koloc Buggyra

Další články