Paul Stanley prodává Chevy C8 Corvette 2022

A nejedná se o ledajakou Corvette, zakladatel, kytarista a zpěvák skupiny KISS se totiž zbavuje kultovního sporťáku s VIN 001, z čehož lze oprávněně usoudit, že se jedná o první vůz automobilky, který letos sjel z výrobní linky. K „žihadlu“ zářícímu novotou s minimálním nájezdem kilometrů, pak Paul přidává vlastnoručně podepsanou kytaru Ibanez PS120.

Vzhledem k tomu, že slavný muzikant nastřádal během svého působení v KISS 200 milionů dolarů, není za prodejem formou dražby snaha vyřešit finanční nouzi. „Prostě jsem si řekl, že v důsledku časového vytížení, by měl tento dokonalý stroj vlastnit někdo, kdo si ho více užije,“ uvedl Paul v rozhovoru pro server Robb Report. Aukce proběhne na přelomu červa a července v Las Vegas.

Nový majitel se může těšit na kultovní super sport s výstavním rodokmenem barvy Red Mist Metallic. V interiéru převládá světle hnědá kůže v kombinaci s černou a stříbrnou. Pod kapotou tepe 6,2 litrový LT2 V8 o síle 490 koní spárovaný s osmistupňovou manuální převodovkou.

Vzhledem ke krátké, leč zajímavé historii vozu, osobě majitele, přibalené kytary a nejisté době, lze podle znalců očekávat vzhledem k investičnímu potenciálu zajímavou cenu. Doposud výsadní postavení skvostu 1967 Chervolet Corvette L88 Coupe, který se vydražil za 3,85 milionu dolarů, ovšem zůstane podle všechno zachováno. I když, člověk dnes nikdy neví.

Další články