Nové golfové boty Travis Scott x Air Jordan Low za 188,6 USD

Všeobecně platí, že za peníze se dá koupit skoro všechno, výjimku potvrzující pravidlo tvoří v tomto případě golfová obuv nesoucí jméno rappera a basketbalové legendy. Všech 72 potenciálních zájemců totiž bude muset v praxi prokázat, že má ke sportu s nejmenším míčkem patřičný vztah.

Za akcí stojí britský obchod Trendygolf, který přišel s originálním nápadem. Potenciální zájemci o koupi se sejdou v určený den a čas na golfovém hřišti, přičemž šanci koupit si za mimořádně příznivou cenu top boty, budou mít pouze muži, kteří odpálí míček minimálně na vzdálenost 200 yardů (180 metrů) v případě žen se bude jednat o 150 yardů. Každý ze zájemců o koupi bude mít dva pokusy. V případě, že číslo úspěšně odpalujících překročí počet vyrobených bot, dojde na losování. Jak se uvádí v tiskové zprávě, cílem je, aby obuv prezentovali skuteční hráči a nestala se, vzhledem k předpokládanému růstu cen, objektem zájmu spekulantů.

Podle reakcí na sociálních sítích se jedná o geniální nápad, byť prodejci položili laťku celkem nízko. „Před čtyřmi týdny jsem prodělal operaci srdci a nacházím se ve stádiu rekonvalescence, přesto věřím, že 200 yardů odpálím napoprvé klidně zítra. Přesto se jedná o originální akci, jen tak dál,“ pravil šéf marketingu Trendygolf Chris Collins.   

Další články