Noc na ostrově na Maledivách za 250 000 dolarů

Dovolená na Maledivách představuje sama o sobě mimořádný zážitek. Na druhou stranu, žádné potěšení není tak velké, aby nemohlo být ještě větší.

Za tímto účelem byl před nedávnem uveden do provozu luxusní St. Regis Maldives Vommuli Resort. K jeho užívání stačí málo, zaplatit 250 000 dolarů za noc. A je na zákazníkovi, zdali se o nepochybné potěšení z pobytu rozhodne podělit s maximálním možným počtem 154 hostů, nebo si oázy hojnosti dopřeje v kruhu blízkých, nejbližších, případně zcela sám.

Každopádně, nájemce ostrova (maximální možná délka pronájmu není uvedena) bude v resortu John Jacob Aster Estate disponovat 77 luxusním vilkami. Jídlo je samozřejmě v ceně, o chuťové pohárky a celkovou spokojenost se postará personál šesti špičkových restaurací rozmístěných po celé ploše ostrova, nabídka nezná hranic. Na své si přijdou znalci vína, obsah vinného sklepa s příznačným názvem Decanter, včetně týmu sommeliérů, uspokojí i nejnáročnější.

O to, aby se lukulské hody nepodepsaly negativně na tělesné schránce, se starají týmy několika luxusních fitness center. Dojít může rovněž na jógu, kromě toho jsou k dispozici lázně s kompletním výběrem ajurvédských procedur.

Pokud to snad někoho přestane z jakéhokoli důvodu na ostrově bavit, k dispozici je jachta Azimut Flybridge 66. 

Další články