Létání ve velkém stylu

Na Boeing 787 Dreamliner s celkovým počtem více než 500 vyrobených kusů je možné narazit doslova po celém světě. Tradiční výrobce letounů se však rozhodl oslovit vyznavače top luxusu a dle všeho se mu to podařilo.

Klasický Dreamliner totiž pojme 242 až 335 cestujících. Přestože letadlo v tomto provedení nabízí pohodlný let, přišel Boeing s prostorově stejným strojem pro pouhých 30 cestujících. Třem desítkám movitých šťastlivců pak nabízí komfort srovnatelný s pětihvězdičkovými hotelovými apartmány, přičemž v tomto ohledu údajně předčí i Air Force One prezidenta USA.

Vzhledem k tomu, že letadlo speciálně „vytuněné“ za 300 milionů dolarů vydrží ve vzduchu patnáct hodin, cestující si let patřičně užijí. Létající monstrum je vybaveno dokonale ergonomicky tvarovanými křesly a lůžky. Vedle hlavního salonku s pohodlnými sedačkami i jídelními stoly je k dispozici i ložnice s luxusní koupelnou. Samozřejmostí je kuchyně michelinské úrovně a mimořádný výběr nápojů všeho druhu. Nuda nehrozí, neboť  k dispozici je obří obrazovka nabízející vedle aktuálních televizních programů rovněž vybrané filmy.

Letadlo v tomto exkluzivním provedení nebude samozřejmě nasazeno na běžné linky. Včetně prvotřídní posádky je připravené k individuálnímu pronájmu, kdy cílové destinace jsou stanoveny dle přání klienta.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 15.5.2017

Boeing 787 Dreamliner

Další články