LeBron James dorazil do kina s hodinkami za 150 000 dolarů

Jeden z nejlepších basketbalistů světa, hráč hvězdných Los Angeles Lakers, letos musel skousnout velmi hořkou pilulku - sedmnáctinásobný šampion NBA nabitý hvězdami totiž nepostoupil do play off.

Na druhou stranu měl čtyřnásobný vítěz NBA, považovaný vedle Michaela Jordana za nejlepšího basketbalistu všech dob, čas skočit si v době, kdy týmy Golden State Warriors a Boston Celtics, bojují o nejprestižnější basketbalovou trofej, do kina na nový film Adama Sandlera Hustle. Svým způsobem se jednalo o návštěvu pracovní, neboť  snímek produkovala LeBronova společnost SpringHill Company. Basketbalistův outfit v podobě černé košile, džínů a béžové semišové bundy doplňovaly hodinky Patek Phillipe Aquanaut Travel Time.

Hodinky mají na rozdíl od standardní verze pouzdro 40,8 mm z růžového zlata a ukazují dvě časová pásma. Měřiče času pohání samonatahovací mechanický strojek 324 SC FUS s rezervou chodu až 45 hodin, který se skládá z 294 samostatných dílů.

Znovu se pak potvrdil kladný vztah LeBrona Jamese k vlastnictví hodinek. Letos se například ukázal na finále Super Bowl s hodinkami Patek Philippe – Blue Nautilus. V dubnu, při posledním zápasu nepovedené sezóny, zdobily pro změnu jeho zápěstí hodinky Audemar Piguet Royal Oak „Jumbo.“

Pokud jde o Patek Phillipe Aquanaut Travel Time, hodinky z roku 2016 stály původně 60 190 dolarů. Na sekundárních tržních platformách jako je WatchBox jsou ovšem vzhledem k nárůstu cen ke koupi za 150 000 dolarů.  

Další články