Fotbalista Mauro Iciardi má udělaný Rolls Royce na míru

Přestože se skvělý střelec, bývalý kapitán Interu Milán, nevešel do sestavy argentinských mistrů světa na vítězný šampionát v Kataru a ve srovnání s příjmy Lionela Messiho se jedná o vcelku nuzného příbuzného, neměl Mauro Iciardi problém s pořízením nejdražšího vozu světa. Jak oznámila britská automobilka, před nedávnem se totiž stal teprve třetím majitelem nejdražšího auta světa.

Jedná se o Rolls – Royce Boat Tails, přičemž podle serveru Autoevolution vyšla limuzína fotbalistu, který před začátkem sezóny přestoupil z PSG do tureckého klubu Galatasaray Istanbul, na 25 milionů dolarů. Vzhledem k tomu, že roční kontrakt Maurovi garantuje ve srovnání s největšími hvězdami hodně skromných 6,6 milionů dolarů, si tak vlastně udělal radost na čtyřech kolech v hodnotě třech ročních gáží. Kromě toho do vozu investoval 50 procent svého veškerého majetku.

Rolls – Royce Boat Tails byl poprvé představen v roce 2021, s cenovkou 29 milionů dolarů odsunul v kategorii nejdražších vozů světa na druhé místo Bugatti La Voiture za 17 milionů dolarů. Dlouho se spekulovalo nad tím, že majitelem super sportu je Cristiano Ronaldo, jak se však ukázalo, jednalo se o fámu. Přestože to britská automobilka doposud nepotvrdila, je všeobecně známo, že první vůz si pořídil nejbohatší manželský pár světa šoubyznysu Beyoncé – Jay Z. Druhým majitelem je anonymní obchodník s drahokamy a perlami.

Mauro Iciardi si nechal svůj skvost na čtyřech kolech ručně složený z 1813 součástek, jehož výroba trvala čtyři roky, upravit k obrazu svému. Čtyřmístný kabriolet je vybaven slunečníkem a teleskopickým stolem, vůz tak lze využívat rovněž k piknikům. Uvnitř stolku se nachází sada stříbrných příborů a porcelánové talíře se skleničkami. Vedle jsou umístěny dvě ledničky se šampaňským.  

Další články