Bugatti nabízí ojetiny Veyron a Chiron s roční zárukou

Sehnat ojeté Bugatti není snadné, nikoli však nemožné. I hodně movité zákazníky ovšem neodrazuje ani tak cena, jako další údržba vozu v hodnotě rodinného domu v Praze. Zdá se ovšem, že problém je vyřešen, do hry s ojetinami totiž vstoupila slavná automobilka.

Bugatti totiž oznámilo spuštění certifikovaného programu, díky kterému je možné zakoupit ojeté vozy Veyron a Chiron, které se budou těšit z celosvětově platné roční záruky.  

Dvanáct měsíců trvající záruka ojetiny Chironu je stejná, jako je tomu v případě nových vozů, zatímco v případě Bugatti Veyron, jehož výroba byla ukončena v roce 2015, se záruka vztahuje pouze na díly, elektroniku a mechanické závady. „Veyron a Chiron představují skutečné automobilové ikony, hypersportovní vozy, které nastavily nové standardy,“ uvedl ve svém prohlášení Hendrik Malinowski, výkonný ředitel prodeje a marketingu Bugatti. „Náš nový program Certified Pre – Owned znamená, že majitelé ojetých vozů Veyron a Chiron se mohou těšit ze služeb, které jim budou moci poskytnout pouze autorizovaní servisní partneři Bugatti“.

Právě poslední věta pana Malinowského vzbuzuje jisté pochybnosti až obavy ohledně dostupnosti roční záruky. Podle mapy webu bugatti.com, má totiž automobilka po celém světě pouze třináct servisních partnerů. Je evidentní, že někteří majitelé si budou muset docela dlouho počkat. 

 

Další články