V nouzi poznáš Sylvestera…

Bývalý americký prezident Donald Trump to nemá jednoduché. Jeho značka Trump, svého času symbol luxusu, úspěchu a bohatství, totiž začala mít po skandálním ukončení prezidentského úřadu v podobě útoku na Capitol Hill, spíše toxickou podobu. 

The Donald začíná mít problémy s bankami (Signature Bank, Deutsche Bank), které s ním nechtějí obchodovat. Jeho organizace nesmí provozovat atrakce v Central Parku a na golfovém hřišti v Bronxu. Snad nejtěžší rána pak přišla ze strany pořadatelů PGA Golf Championship 2022 v Trump National v Bedminsteru v New Jersey.

V takové chvíli se hodí každá podaná ruka. Zvláště pak, když se majitel rukou těší u nemalé části americké populace značné oblibě, jako je tomu v případě Rockyho a Ramba v jednom, hollywoodského bouráka Sylvestera Stalloneho. Pravda, poplatek 200 000 dolarů bývalého prezidenta nevytrhne, mnohem důležitější je marketingový potenciál akčního hrdiny.

Prakticky totéž platí i v případě nového člena klubu Mar-a-Lago Sylvestera Stallona. V prosinci si totiž herec, kontrolující majetek v hodnotě 400 milionů dolarů pořídil právě v Palm Beach nemovitost za 35 milionů dolarů. Rezidence se nachází na pozemku o rozloze cca 13 000 metrů čtverečních, na dvou podlažích je sedm ložnic a deset koupelen. K tomu dva menší penziony, pláž a chata u moře. Kromě členství klubu Donalda Trumpa se může Sly těšit na pokec se sousedy, kterými jsou mimo jiné zpěváci Rod Stewart a Jon Bon Jovi či producent a moderátor Howard Stern. 

Další články