Russell Westbrook si pořídil nový dům za 37 milionů dolarů

Jedna z hvězd NBA, toho času hráč Los Angeles Lakers, se nedržel rozhodně při zemi, neboť do svého nového bydliště investoval takřka celý roční plat, který činí podle Forbesu 44,21 milionů dolarů. Nemusí se však bát finanční nouze, na účtech mu zůstalo přes 155 milionů dolarů. 

Na koupi je pikantní, že takto Russell učinil pár týdnů poté, co měl na palubovce ne zcela přátelskou výměnu názorů s Le Bronem Jamesem, který se po koupi stal jeho novým sousedem. Rezidence se nachází na luxusní adrese Brentowod a podle serveru Dirt, který sleduje nemovitostní transakce hvězd, patřil dům Petře Ecclestone. Dcera bývalého bosse F1 Bernieho pořídila velkorysé obydlí spolu se svým manželem Samem Palmerem v roce 2019 za 22,7 milionů dolarů, následovala rozsáhlá rekonstrukce a poté patřičné zpeněžení. 

Třípodlažní dům z roku 2018 s výhledem na Tichý oceán, jaký se podle realitního agenta ani v Brenwoodu hned tak nevidí, se nachází na pozemku o rozloze cca 2200 metrů čtverečních, má 8 ložnic, 13 koupelen a garáže pro dvě auta. Nechybí ani výtah, který má pro basketbalistu poměrně často laborujícího se zraněními, značný význam. Na pozemku se rovněž nachází bazén, wellness a velká terasa. Součástí nemovitosti jsou prosklené kanceláře, místnost pro relaxaci a prádelna. Jak se nechal agent slyšet, celá transakce proběhla v mimořádně krátkém čase a radost z ní mají nepochybně i fanoušci Lakers, neboť je zřejmé, že se jejich oblíbenec nemíní hned tak stěhovat.     

Další články