Kterak Rihanna vyměnila Naomi

Ani v přepočtu dvacet miliard korun společného majetku nestačí manželskému páru, který tvoří  Beyoncé a Jay-Z k udržení titulu nejbohatšího páru světového šoubyznysu. Tuto pozici drží a zřejmě dlouho držet bude Rihanna a její partner Hassan Jameel ze Saúdské Arábie.

Nově kralující dvojice totiž disponuje aktivy v hodnotě 50 miliard korun. Podstatně větší částkou, konkrétně 44 miliardami, přispívá do společné kasy Hassan. Ačkoliv majetek nepochybně zdědí, vyvíjí další aktivity, mimo jiné vlastní přebohatou saudskoarabskou fotbalovou ligu a generální zastoupení značky Toyota. Jeho obchodní aktivity zasahují do třiceti zemí světa, svou partnerku všemocně marketingově podporuje a určitě na ní nešetří.

Přestože se Rihanna, jinak mimořádně mediálně aktivní, zdatně brání únikům informací ohledně svého nového vztahu, občas něco nejspíše řízeně unikne. Například fotografie velkého zásnubního prstenu, při jehož výrobě se diamanty zrovna nešetřilo. Na veřejnost pak proniklo, že se boháč se svou slavnou partnerkou seznámil počátkem loňského roku a letos došlo k zásnubám.

Vzhledem k pohádkovému jmění nejspíše nastávajícího Rihanna hravě překousne skutečnost, že Hasssan byl do roku 2015 ženatý s kurátorkou umění Linou Lazaarovou. Poté pak randil s bývalou top modelkou Naomi Campbell. Jak vidno, Hassan nejspíše trpí na čokoládové typy, nicméně v případě rošády Naomi versus Rihanna si, pří vší úctě k prvně jmenované, nepochybně polepšil.   

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 11.5.2018

Rihanna Beyoncé Jay-Z

Další články