Queen B zaplatila 100 000 USD za prodloužení provozu metra

Aktuálně největší dámské hvězdy pop – music Beyoncé a Taylor Swift právě absolvují nejúspěšnější turné své bohaté kariéry, kterými zároveň přepisují dějiny. Managementy obou ikon pak dělají vše proto, aby prezentovaly jejich mimořádně kladný vztah k fanouškům, přičemž poslední důkaz přízně prvně jmenované přezdívané Queen B je nezpochybnitelný.

V rámci svého mimořádně úspěšného Rennaissance Tour vystoupila sběratelka cen Grammy ve velkém ve Washingtonu na tamním stadiónu FedExField. Na minutu přesně spočítaný časový rozvrh ovšem nabouralo počasí, koncert proto musel být odložen o dvě hodiny, takže začal v čase 1:40 hod tamního času. Vzhledem k tomu, že velkolepá show skončila v době, kdy má metro přestávku, vstoupil tým zpěvačky do jednání s místními úřady ohledně prodloužení provozu. Nakonec došlo k dohodě, že Beyoncé zaplatí částku 100 000 dolarů, což v přepočtu rovná cca 2 213 000 korun a metro bude fungovat o hodinu déle, takže se fanoušci dostanou po koncertu domů. Média oceňují její gesto, neboť je zřejmé, že vzhledem k marketingové síle by Queen B dosáhla stejného výsledku i bez zmiňovaného finančního příspěvku.

Fanoušci počin své oblíbenkyně na sociálních sítích patřičně ocenili, nechyběly superlativy. Pochopitelně, že v té chvíli nikdo neřešil, že odhadovaný profit Renaissance Tour, které se skládá z 57 koncertů a skončí na začátku října v Kansas City, je minimálně 2 miliardy dolarů, částka 100 000 USD představuje pakatel.    

Další články