Pirát z Karibiku dá milion dolarů od Amber na charitu

Zdá se, že příběh svého času velké lásky se špatným koncem se definitivně uzavřel. Johnny Depp tímto chvályhodným rozhodnutím reagoval na příspěvek své ex na Instagramu, na kterém herečka napsala, že se po „dlouhé úvaze rozhodla učinit bolestivé rozhodnutí.“ Jak však zároveň dodala, finanční vyrovnání nelze z její strany považovat za akt ústupku. 

Hollywoodský A – list přišel vzápětí s informací, podle které si herec neužije z celé částky ani cent, neboť peníze půjdou na konto Make - A – Wish Foundation, přičemž z větší části budou použity na léčbu jedenáctiletého Koriho, který se nachází v paliativní péči. 

S konečnou platností skončil rozvod, který vzhledem k osobám hlavních protagonistů přitahoval celosvětovou pozornost. Konečný verdikt přinesl velký Johnnyho triumf, zatímco Amber Heardová vysoudila dva miliony dolarů, kapitán Jack Sparrow bral celkem 15 milionů USD. Ne snad, že by herec bez těchto peněz vzhledem k majetku oceněnému na 350 milionů dolarů finančně strádal, existují ovšem výhry, které chutnají obzvláště sladce. 

Jak se nechali slyšet Deppovi právníci Benjamin Chew a Camille Vasquez, platba jednoho milionů dolarů, kterou jejich klient poskytne na dobročinné účely je důkazem toho, že paní Heardová pochopila a uznala fungování právního systému v USA. Herec se k situaci nevyjádřil, právě připravuje svůj režijní debut, životopisný film o italském sochaři Amadeu Modiglianim.   

Další články