Luxusní pronájem v New Yorku za půl milionu dolarů měsíčně

Pakliže míříte dlouhodobě do New Yorku, toužíte po luxusním bydlení a nemáte zrovna chuť pořizovat si vlastní nemovitost, je následující text určen právě vám.

Jako ideální varianta se v takovém případě jeví hotel The Pierre, ve kterém si lze pronajmout nejdražší apartmán v New Yorku. Tento se nachází v části Upper East Side a zabírá plochu celého 39. poschodí hotelu, přičemž nabízí dokonalý panoramatický výhled na celý Central Park. O úrovni apartmánu a kvalitě služeb vypovídá skutečnost, že v minulosti byli jeho pronajímateli například věhlasný módní návrhář Yves - Saint Laurent či herečka Elizabeth Taylor. Zbytek exkluzivní klientely rekrutující se převážně z byznysmenů vedení hotelu a personál pečlivě tají.

Minimální doba pronájmu je 30 dnů, vedení hotelu se nebrání ani dlouhodobějším kontraktům, včetně těch na dobu neurčitou. Apartmán o rozloze 444,6 metrů čtverečních disponuje šesti ložnicemi a stejným počtem mramorových koupelen, nechybí ani velká kuchyň. V ceně jsou zahrnuty celodenní služby komorníka, starost o domácí miláčky, úklid dvakrát denně, vůz Jaguar s osobním řidičem a čtyřiadvacetihodinová servisní služba. To vše za měsíční nájem 500 000 dolarů, což se v přepočtu rovná cca 12,2 miliónu korun.  

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 4.8.2016

New York Central Park The Pierre

Další články