Nouze donutila Roda Stewarta chopit se lopaty…

Vzhledem k tomu, že majetek slavného zpěváka je odhadován na 300 milionů dolarů, není příčinou v nadpise popisovaného tíživá ekonomická situace, leč neschopnost úřadů spravující silnice v blízkosti jeho sídla v anglickém hrabství Essex.

Vzhledem k dezolátnímu stavu podmáčených, hrbolatých a v nemalé míře asfalt postrádajících komunikací, tak musel zpěvák známý svým chraplákem řešit závažný problém. Má jezdit na svou venkovskou usedlost zamilovaným super sportem Lamborghini Miura z roku 1971, případně některým Ferrari, nebo si pořídit off road? Nakonec zvítězila jednoznačně varianta číslo jedna, Rod obvolal pár známých, chopil se lopaty, jinak symbolu neúspěchu, a společně se pustili do práce. „Lidi tady rozbíjejí  svá auta, za která zaplatili hodně peněz. Nemůžu projet ani svým Ferrari, pohár trpělivosti ale přetekl v okamžiku, kdy sanitka prorazila pneumatiku. Takže jsme se nakonec rozhodli vzít věci do svých rukou,“ vysvětlil zpěvák nejen svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí. K tomu vysvětlil, že zatímco spolu se svými přáteli opravuje cesty, místní politici utrácejí miliony za nedalekou dálnici M11.

Jak se pak víceméně shodli diskutující, stav černé teplákové soupravy a zelených tenisek v konfrontaci s opravovanou komunikací naznačuje, že lopata v rukách Roda neutrpěla příliš velkou újmu - mimořádnou morální podporu však nelze zpěvákovi upřít. Bohužel, příspěvek neuvádí, zdali pracujícím při práci zazpíval.      

Další články