Nejdražší iPhone 14 Pro Max je obalen v diamantech

Ruská firma Caviar je proslulá úpravami mobilních telefonů na hranici dobrého vkusu, na druhé straně nevkus není zločin. Vzhledem k tomu, že na společnost nedopadly protiruské sankce, pokračuje v této činnosti nadále ke spokojenosti svých hodně bohatých klientů.

Jedním z nich je i nejmenovaný influencer, který před několika dny zveřejnil „rozbalovací“ video, na kterém předvádí jeden ze tří modelů iPhone 14 Snowflake. Odpověď na případný dotaz, čím to, že má mobil větší cenovku, než například nové Lamborghini, je docela snadná. Přístroj na telefonování je totiž obalen diamanty a vznikl ve spolupráci se slavnou známou britskou šperkařskou společností Graff. Mobil je dodáván v luxusní krabici, která je potažena bílou kůží a otvírá se zlatým klíčkem. 

Majstrštykem je především velká vločka umístěna krytu mobilu z platiny a bílého zlata osazená černými kulatými a bílými diamanty bagetového brusu, jejíž cena je odhadována na 75 000 dolarů. Kromě toho zdobí kryt z bílého osmnácti karátového zlata 570 diamantů, čemuž odpovídá i celková hodnota 465 000 dolarů.

V případě touhy po mobilu takřka stejně vypadajícím, leč s podstatně přijatelnější cenovkou, se nabízí Crystal Snowlfake SE Swarovski Edition z limitované edice 20 kusů. Cena se pohybuje kolem 25 000 dolarů. 

Další články