Hvězdy světového golfu míří na Mauricius

Mauricius se v posledních letech těší velké pozornosti všech milovníků golfu, kteří tento věčně zelený ostrov uprostřed tyrkysových vod Indického oceánu považují za skutečný golfový ráj a to nejen díky úchvatné přírodě, ale především špičkovým osmnáctkám, které směle konkurují hřištím té nejvyšší světové úrovně. Není proto velkým překvapením, že se právě zde bude v květnu konat prestižní turnaj AfrAsia Bank Mauritius Open s dotací 1 milion euro za účasti profesionálních golfových hvězd. Díky společnosti Bling-Bling můžete být při tom a z pohodlí luxusní vily si vychutnat tento mimořádný zážitek.

Již od loňského léta žije region Domaine de Bel Ombre v jihozápadní části ostrova Mauricius přípravami na tuto velkolepou sportovní událost, kterou ve dnech 7. až 10. května pořádají poprvé společně tři nejvyšší profesionální golfové soutěže - European Tour, Asian Tour a jihoafrická Sunshine Tour na mistrovském osmnáctijamkovém hřišti Heritage Golf Club. Ostatně o tom, že si roli hostitele tato prvotřídní osmnáctka z dílny vyhlášeného golfového architekta Petera Matkoviche právem zaslouží, svědčí umístění v TOP 10 nejlepších golfových hřišť Afriky podle renomované ankety CNN, dále obhajoba titulu „Přední golfový resort ostrova“ i čerstvě získané ocenění „Nejlepší hřiště v oblasti Indického oceánu“. Výběr této atraktivní lokality v kombinaci s nabytým startovním polem čítajícím 136 hráčů zvučných jmen, kteří se utkají o prize money v celkové výši jeden milion eur, pak jednoznačně slibují výjimečný golfový zážitek.

Pokud tedy patříte mezi příznivce tohoto sportu, jistě vás potěší exkluzivní nabídka společnosti Bling-Bling, která na základě výhradního zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku pronajímá a prodává luxusní nemovitosti do osobního vlastnictví v unikátním resortu Villas Valriche, jehož součástí je i Heritage Golf Club. V době konání tohoto prestižního klání vám tak v samém centru veškerého dění zajistí ubytování v některé z překrásných rezidencí, odkud budete mít tuto skvělou podívanou doslova jako na dlani. A nejen to, zakladatelka společnosti Bling-Bling Ing. Jana Štefánková bude po celou dobu trvání akce přímo na místě, takže se na ni budete moci kdykoliv obrátit s veškerými dotazy týkajícími se nemovitostí v této exotické destinaci. Jako hosté resortu si navíc po skončení turnaje budete moci hřiště sami zahrát tak, jak bylo připraveno pro nejlepší profesionální hráče. A když se pak rozhodnete svůj pobyt o něco prodloužit, litovat rozhodně nebudete, protože Villas Valriche nabízí kromě golfu i bezpočet dalších zážitkových aktivit, jako jsou potápění a šnorchlování, plavání s delfíny, rybaření, vyjížďky na koních, vyhlídkové lety vrtulníkem či hydroplánem nebo nejrůznější výlety do hor a do přilehlé přírodní rezervace Frédérica.

Pokud si tedy nechcete tuto mimořádnou příležitost nechat ujít, neváhejte už ani chvíli, jelikož k dispozici jsou poslední volné vily.

...bližší informace o nabídce na www.bling-bling.cz

Další články