Mauricius

Přestože Indický oceán nabízí pestrou škálu plážových destinací, mají odborníci jasno v tom, že v kategorii nejlepší cena / výkon, kraluje Mauricius.

Kromě špičkových golfových resortů totiž exotický ostrov rovněž nabízí dokonalou harmonii moře, pláží a vnitrozemí. Jak praví odborníci, Seychely nemají chybu, nicméně Mauricius nabízí přece jen lepší cenu. Na Maledivách je pak i největší ostrov tak malý, že na něm nelze vydržet příliš dlouho. A cesta do do Mozambiku je zatím natolik strastiplná, že pouhá představa stejně náročného návratu kazí požitek z dovolené.

Kromě toho na Mauriciu zvolili od samého počátku manažerský přístup, jehož síla je v oslovení zákazníka, který si přeje investovat do kvality. A tak například po dlouhou dobu měli vstup na ostrov z moci úřední zapovězeni všichni turisté bez zajištěného noclehu. Věci jsou rovněž nastaveny tak, že kapacita přilétajících turistů se velmi blíží kapacitě počtu hotelových lůžek, přičemž domácí letecká společnost se těší silné státní podpoře, což se rovná sice regulaci, leč zároveň přehlednosti. Spokojeni jsou i hoteliéři, neboť  zisk koncese na prodej alkoholu se rovná malému zázraku. V důsledku toho nemohou vznikat konkurenční podniky, takže to nejlepší z řad personálu a kuchařů pracuje v hotelích, což je garance toho, že návštěvník dostane za své peníze patřičný servis. Pravda, odpadá sice pro zákazníka mnohdy výhodný konkurenční cenový boj, na druhou stranu mají všichni návštěvníci předem jasno v tom, že pokud touží po finančně nepříliš náročné dovolené, existují výhodnější destinace.

Nikoli nepodstatná je i skutečnost, že si do moře či na golf můžete odskočit z vlastního obydlí. Domaine de Bel Ombre, jedna z nejcennějších oblastí Indického oceánu, totiž nabízí málo vídanou možnost zakoupení vlastního sídla. Rezidenční projekt Villas Valriche, nacházející se zhruba půl hodiny od letiště, se těší z ocenění International Property Awards za nejlepší golfový projekt a nejbezpečnější domov v Africe.

...více o projektu Villas Valriche www.bling-bling.cz

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 5.11.2014

Mauricius Villas Valriche luxusní dovolená golf

Další články