Influencerka zaplatila 1,3 mil. USD, vypadá jako Kardashian

Mít vzor je pochopitelné, nicméně i posedlost hvězdou by měla mít svoje hranice. Tyto systematicky překračuje jistá Chaly DN, která vytáhla z účtu ve snaze přiblížit se co nejvíce svému idolu, v přepočtu skoro třicet milionů korun.

Skříně a šuplíky půvabné Chaly jsou plné zboží z produkce věhlasných značek jako Rolex, Prada, Gucci či Pierre Balmain. K tomu pravidelné návštěvy klinik plastické chirurgie. Zároveň je ovšem nutno říci, že Chaly DN na své posedlosti Kim Kardashian neprodělává, na Instagramu má 740 000 fanoušků, v minulosti pak moderovala díky svému „kardashianskému“ vzhledu módní přehlídky značek jako Missy Empire a Fashion Nova.

Ke Kim se Chaly dostala prostřednictvím sociálních sítí. „Začala jsem ji sledovat na Instagramu a nejednou jsem si uvědomila, že vypadá jako já. Máme stejný styl, proto jsem se rozhodla, že budu mít všechno, co má Kim,“ prohlásila influencerka.   

Mimořádná podoba s jednou z nejslavnějších profesionálních celebrit pak dohodila Chaly další kšeftíky v podobě spolupráce s módní návrhářkou Ninou Naustdal, jejíž plavky poseté krystaly, předváděla.  „Na ulici, na večírku, všude mi lidi říkají, že vypadám jako Kardashian. Fotí mě, chtějí si se mnou udělat selfie. Miluji pozornost,“ vysvětluje Chaly. „Na druhou stranu je sice pravda, že můj styl vychází ze stylu Kim, ale přesto jsme dvě různé osobnosti.“

Další články