Google sází na Sicílii

Google má v oblibě Sicílii.  Nikoli však místní mafii, ale luxusní Verdura Resort, táhnoucí se 2 kilometry podél pobřeží Středozemního moře poblíž městečka Sciacca.

Resort patřící do skupiny Rocco Forte Hotels si totiž dvojice zakladatelů jedné z nejvlivnějších společností světa Larry Page a Sergey Brin vybrala za místo svých pravidelných pracovních porad a bujarých večírků. Mezi hosty tak naleznete jména jako Evan Spiegel (Snapchat), George Lucas, Daniel Ek (Spotify), Elkann (Fiat), Elon Musk (Tesla) či Lakšmí Mittal (Mittal Steel). Šoubyznys je pak zastoupen například Rihannou, Emmou Watson, Selenou Gomez a Andreou Bocellim.

Zatímco dopoledne se ve Verdura Resortu v inspirativním prostředí olivových hájů diskutuje a vyjednává, odpoledne je věnováno zábavě. Jachty nevlastnící hosté jsou do takřka pohádkového prostředí transportováni vrtulníky z Palerma. 

Součástí resortu o rozloze 230 hektarů, obklopenému olivovými háji,  jsou v antickém stylu postavené vily s citrusovými zahradami a soukromá pláž. Užijí si rovněž vyznavači golfu, pro které architekt Kyle Phillip postavil dvě 18jamková a jedno 9jamkové hřiště. K dispozici je hostům také 6 tenisových kurtů, 60metrový nekonečný bazén, posilovna i běžecké trasy vedoucí mezi citroníky a olivovými háji.

Skutečnou lahůdku pak představují pravděpodobně největší soukromé lázně v Evropě o rozloze čtyř tisíc metrů čtverečních. Jedenáct léčebných apartmánů obklopují čtyři thalassoterapeutické bazény umístěné do kaskády.

 

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 22.9.2017

Google Sicílie Verdura Resort Larry Page

Další články