Drake představil smaragdové hodinky Patek Philippe

Kanadský herec, zpěvák a rapper Drake je mimo jiné znám tím, že příliš neřeší konvence a zavedené pořádky. Důkazem toho jsou i jeho poslední neobvyklé hodinky jedné z nejvěhlasnějších a zároveň nejkonzervativnějších hodinářských značek. 

Držitel mnoha cen Grammy, který jako první zpěvák v historii překonal hranici 200 skladeb umístěných v žebříčku Billboard Hot 100, si v tomto případě přizval na pomoc designéra Virgila Abloha, jehož jméno je nejčastěji skloňováno v souvislosti se značkou Louis Vuitton. 

A tak rapper několik hodin po zveřejnění videa Future – Life Is Good, ve kterém si zahrál mimo jiné na popeláře, představil prostřednictvím Instagramu  společnou verzi kultovních hodinek Patek Philippe Nautilus. Právě v souvislosti s tímto modelem hovoří odborníci přes čtyřicet let o hodinkách, které začaly novou, svěží kapitolu slovutné značky. Jak zároveň dodávají, díky Nautilu získal Patek Philippe novou, především mladší klientelu a živější image.

Specializovaný server Robb Report popisuje nové Drakeovy hodinky jako zelenou symfonii, neboť nový přírůstek, včetně řemínku, je pokryt bezpočtem smaragdů. Mimochodem, drahokamy zcela jednoznačně upozaďují pro Patek Philippe charakteristický design. A co více, není vidět logo výrobce, což není v případě jedné z nejvěhlasnějších luxusních značek vůbec obvyklé. 

Naopak logo je zcela patrné v případě dalšího modelu Nautilus, se kterým byl zpěvák spatřen na zápase aktuálních šampionů NBA Toronto Raptors. Zatímco cena smaragdového modelu zůstává zatím utajena, hodinky v růžovém zlatě poseté tisícovkou diamantů vyjdou na 600 000 dolarů. V Drakeově případě prostě platí Life Is Good.  

Další články