D+D REAL Czech Masters o milión eur

Spojení rezidenčního golfového projektu Villas Valriche na ostrově Mauricius, který v České a Slovenské republice exkluzivně zastupuje společnost Bling-Bling, s takto významnou golfovou událostí není náhodné. Právě tento unikátní resort byl začátkem května partnerem a současně i hostitelským hřištěm turnaje rovněž ze série European Tour - AfroAsia Bank Mauritius Open, kde si hráči rozdělili prize money v hodnotě 1 milión eur!

O stejnou částku se bude hrát 27. – 30. srpna na turnaji D+D REAL Czech Masters na hřišti Albatros. Stejně jako loni lze očekávat v jednom z nejlepších golfových resortů Česka strhující podívanou, vedle české špičky totiž dorazí zahraniční esa. Jak organizátoři prozradili, momentálně jednají s obhájcem titulu Jamie Donaldsonem a zájem o start projevil i vítěz British Open Darren Clarke. Potvrzena je účast Bernda Wiesbergera, Dannyho Willetta a Joosta Luitena, kteří si Czech Masters zahrají již podruhé, nově také od Marcela Siema, Thorbjörna Olesena, Mattea Manassera. Chybět by neměli Stephen Gallacher či italští bratři Francesco a Edoardo Molinariové. 

I letos bude v turnajové vesničce připraven program pro celou rodinu, pořadatelé doufají v účast 30 tisíc hostů z Česka i zahraničí. VIP zóna se posune ke greenu osmnácté jamky, kde vyroste dvoupatrová budova s terasou, která denně pojme až 650 hostů. Značných změn se dočká také hřiště, které se prodlouží o 45 metrů a stane se tak jedním z nejdelších hřišť  European Tour.

Další články