Ronaldo za 80 miliónů liber?

To, co se zdálo být ještě před několika měsíci zcela nemožné, nabývá dnes reálných kontur. Podle anglického listu The Sun může být klenot Realu Madrid Cristiano Ronaldo k mání. Stačí, pokud zájemce o jeho služby vysází na dřevo 80 miliónů liber, což se rovná třem miliardám korun.

Jedná se tak o stejnou částku, jakou Real zaplatil před šesti lety za Ronalda Manchesteru United. Podle všeho by se jednalo pro španělský velkoklub o dobrý byznys, neboť  i v případě hvězdného Portugalce platí, že roky zastavit nelze. Navíc Ronaldova gesta v průběhu utkání Ligy mistrů s Paris – Saint – Germain, dávala zřetelně najevo, že nejcennější klubová akvizice není ani přes výhru 1:0 příliš spokojená se svým postavením v týmu. Zatímco předchozí trenér Carlo Ancelotti, který dostal v květnu po sezóně bez trofeje padáka, totiž stavěl hru Bílého baletu právě na Ronaldovi, herní vize nového lodivoda Rafaela Beníteze se zdá být poněkud odlišná.

Nutno říci, že v případě oznámení možnosti prodeje nebude mít třicetiletý fotbalista o nabídky nouze. Ve hře je například trápící se FC Chelsea a Manchester United. Na druhou stranu příchod do Chelsea by musel být nejspíše spojen s odchodem José Mourinha, se kterým si Ronaldo nepadl v Realu vůbec do oka. A lodivod Manchesteru United Louis van Gaal je rovněž znám jako mnohdy až fanatický zastánce dokonalého plnění taktických pokynů, který se navíc neobává konfrontace s hvězdami.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 20.11.2015

Cristiano Ronaldo Real Madrid Manchester United

Další články