Caviar nabízí AirPods za 67 200 dolarů

Ruská společnost Caviar sází v rámci svého podnikání na filozofii, podle které není luxusu nikdy dost. Další z mnoha důkazů představují bezdrátová sluchátka Apple.

Přestože ani 249 dolarů, které zaplatíte za sluchátka v základní výbavě, nepatří do kategorie lidových, rozhodli se inovátoři společnosti Caviar o podstatném vylepšení v podobě použití osmnáctikarátového zlata. Zároveň ovšem musí Luxury Guru, alespoň v této chvíli, zklamat všechny potenciální zájemce, neboť  sluchátka byla vyrobena pouze v jednom exempláři. 

Na druhou stranu, „tuningovka“ Caviar je známa svou flexibilitou, v případě zájmu by tak určitě nebyl problém s další produkcí. Také proto nejspíše server maxim.com doporučuje spárování s mobilem iPhone 11 Diamond, přístrojem, půl kila zlata a 137 diamantů, který vyjde na 91 880 dolarů. Spárování zlatých sluchátek je pak možné i s iPhone 11 Discovery Solarius za 66 020 USD. Oba mobily mají pochopitelně visačku Made in Caviar. 

Nejen značkou s nakousnutým jablkem v logu je ovšem ruská společnost živa. Stejně tak jsou její mistři schopni patřičně zpracovat mobily Samsung. Nejdražší verze Samsung S10 Note Game of Thrones, vyjde na 10 630 dolarů, vedle zlata zaplatí zájemce i za kůži z aligátora.  

Zároveň funguje značka Caviar Watch, v tomto případě jsou ovšem ceny ve srovnání s mobily docela přijatelné. Nejdražší hodinky Discovery Meteorite vyjdou na 6 320 dolarů.  

Další články