Caviar uvádí na trh AirPods Max za 108 000 dolarů

O produkci známé ruské firmy, jejíž specializace spočívá v předělávkách luxusních věcí v ještě luxusnější, již Luxury Guru v minulosti několikrát informoval. Aktuálně jsou z produkce Caviar k mání silně upravená sluchátka AirPod Max.

Podle prohlášení vedení společnosti budou sluchátka nabízena v černé a bílé variantě, přičemž z každé má být vyroben jediný kus zdůrazňující exkluzivitu majitele. Zároveň ovšem nelze kategoricky vyloučit, že v případě zájmu o vylepšení sluchátek například o diamanty, nevejde v platnost pravidlo o tom, že pokud jde o dobrý obchod, nemění názory pouze idiot. 

Součástí sluchátek je 750 gramů žlutého osmnáctikarátového zlata. Dále byla použita krokodýlí kůže, součástí čelenky jsou dva zlaté prsteny. Jak Caviar nepopírá, co se kvality poslechu týká, nabízejí sluchátka v hodnotě 108 000 dolarů stejnou službu, jako je tomu v případě standardu za 549 dolarů. Za rozdíl v hodnotě 107 551 si ovšem majitel pořídí vstupenku do klubu vyvolených. 

Mimochodem, ve srovnání se sluchátky vyjdou „caviárové“ modely mobilních telefonů skoro na pakatel. Apple iPhone Royal Diamond s ve zlatě vyrytým nápisem „God Save the Queen“ stojí 24 600 dolarů.  Mobil iPhone 11 Pro obohacený o půl kila zlata vyjde na 70 000 dolarů. A Caviar Solarius Zenith Full Gold iPhone 11 pokrytý 24 - karátovým zlatem a posetý 137 diamanty má hodnotu 100 000 dolarů.    

Další články