Pod luxusním šampaňským jsou podepsáni Hocking a Drake

Jak informoval Sunday Times, jeden z velkých hráčů na trhu s luxusními destiláty Brent Hocking je zpátky na scéně. A své síly spojil opět s rapperem Drakem.

Bret Hocking se v minulosti proslavil především originálními destiláty, v roce 2009 se jednalo o DeLeón Tequilu, o sedm let později dobyl svět svou Virginia Black Decandent American Whiskey. Právě s whiskey spojil své jméno i Drake. Několikanásobný držitel Grammy se pak na základě pozitivních zkušeností rozhodl reagovat na novou výzvu.

Onou výzvou jsou dva druhy šampaňského skryté pod názvem Mod Sélection. V prvním případě se jedná o růžové šampaňské, ve druhém o kupáž špičkových vín. Bret Hocking v této souvislosti hovoří o přirozeném vývoji. Ostatně, slavnou tequilu DelLeón nechal jako jeden z vůbec prvních zrát po dobu deseti let v sudech po vínech Sauternas. Zatímco dnes lze hovořit o běžném postupu, před deseti lety se jednalo o počin z kategorie revolučních.

Při výrobě šampaňského spolupracovala dvojice Hocking – Drake s výrobcem z oblasti Vallée de la Marne, jehož jméno ovšem zůstává utajeno. Základní odrůdou je Pinot Meunier. Standardní láhev Mod Reserve Champagne vyjde na 300 dolarů. Odborníci hovoří v této souvislosti o vůni mořského vánku, která se prolíná s aroma bílých květů a pečených ořechů. Chuť  hrušek a červených jablek je doplněna o elegantní texturu a znatelný obsah minerálů. Mod Rose Champagne za 400 dolarů se vyrábí metodou saignée, při které nedochází k lisování hroznů. Výsledkem je jemné jahodové aroma s tóny třešní a brusinek.  

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 29.3.2019

Drake

Další články