Zájem o show Chrise Rocka po oscarové facce raketově roste

Nic proti nejcennější sošce filmového světa, leč jsem si takřka jist, že za, dejme tomu deset let, se nebude vzpomínat až tak moc na vítěze, ale na facku, kterou dal držitel Oscara za nejlepší mužský výkon v hlavní roli ve snímku Král Richard: Zrození šampionek, Will Smith, moderátorovi galavečera Chrisi Rockovi.

Jak se shodla média, na facce bylo znát, že Will pojal svého času přípravu na film Ali (2001), ve kterém si zahrál legendárního boxera, opravdu vážně. Herec tak reagoval na nepříliš povedený vtip moderátora ohledně sestřihu jeho manželky, která bojuje s nemocí spojenou s vypadáváním vlasů. Will Smith se posléze za incident omluvil, když prohlásil, že násilí je ve všech svých podobách jedovaté a ničivé. Chris Rock nejspíše omluvu přijal, neboť, jak uvedlo policejní oddělení v Los Angeles, nevznesl proti Willu Smithovi obvinění.

Navíc, prostořeký moderátor na facce nejspíše vydělá, protože, jak uvedl server maxim.com, záhy po incidentu vyletěly cenu vstupenek na jeho Rock North American do takřka závratných výšin. Zatímco před předáváním Oscarů byla cena za vstupenku 46 dolarů, online tržiště pro prodej vstupenek TickPick kasíruje od neděle 341 dolarů za lístek, což se rovná cca 70% nárůstu. Vedení TickPick zároveň oznámilo, že čtyřiadvacet hodin po incidentu prodalo ve srovnání s celým měsícem pětkrát více vstupenek. Vzhledem k tomu, že Chris Rock hodlá vystupovat v osmatřiceti městech, mimo jiné v Las Vegas, Bostonu, New Yorku, Chicagu či Torontu, může vlastně fackujícího Willa patřičně velebit a koupit si odpustek v podobě pozvání například na luxusní večeři.  

Další články