Za 80 000 dolarů po stopách Jamese Bonda

Neobyčejný zájezd za neobyčejnou cenu organizují cestovní kanceláře Tamandare Travel a Uber Alles Travel. Akce pro padesát luxusu a zároveň dobrodružství chtivých zájemců vypukne poslední den měsíce září.

Zájezd trvá celkem jedenadvacet dnů, během kterých se jeho účastnici podívají mimo jiné do Londýna, Edinburghu, Stojfjordu, Milána a okolí jezera Como. Nebude se ovšem jednat pouze o standardní prohlídky, například v Londýně povečeří v horní části Toweru a budou přitom hlídat korunovační klenoty, další den se zúčastní vrtulníkové honičky, poté přijde na řadu zběsilá plavba mezi fjordy. 

Lahůdka přijde v Norsku. „Budeme na jedné z farem, najali jsme dva příslušníky z řad norských speciálních jednotek,“ popisuje majitelka cestovních kanceláří Lindsay Boyd. „Vytvoříme dva týmy, každý dostane zbraně na paintball. Pak přijde na řadu vrtulník, honička auty, skok do rychlých nafukovacích člunů a boje na vodní ploše.“

Z pobytu ve Skotsku si dovolenkáři odvezou kilty, v případě zájmu si zahrají golf na hřišti St. Andrews. V Itálii bude k dispozici kromě skvělé večeře také kaskadér, s jehož pomocí si budou moci odvážlivci vyzkoušet, jaké je to skočit z mostu a před pádem do vody, se chytit lana…   

Cesta po stopách nejslavnějšího agenta historie začne premiérou snímku Není čas umírat, která by se měla po několika odkladech uskutečnit 30. září v Londýně. Účastníci zájezdu budou mít exkluzivní přístup na after party plné hvězd, poté se přesunou na letiště a na palubě letadla (Airbus A320 nebo Boeing BBJ 737) zahájí svou misi.   

Další články