V chystané bondovce si „zahraje“ také Chopard

Nejslavnější agent planety 007 je v důchodu a těší se z odpočinku na Jamajce. Najednou se ale objeví jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA s žádostí o pomoc. Bond záhy končí s doživotní dovolenou a vydává se bojovat za spravedlnost. 

Nakonec se však ukáže, že likvidace zlosyna vyzbrojeného novou nebezpečnou technologií představuje mnohem těžší oříšek k rozlousknutí, než se původně předpokládalo. James Bond potřebuje pomoc, ta přichází v podobě krásné Palomy. Kromě půvabu a klasických zbraní spoléhá agentka CIA v boji za světlé zítřky rovněž na šperky proslulé značky Chopard.

Základ tvoří náhrdelník s diamanty hruškovitého tvaru o hmotnosti 43 karátů. S náhrdelníkem ladí pochopitelně náušnice (14 karátů) a náramek (82 karátů). Všechny šperky budou navíc součástí dress code herečky Any de Armas na všech akcích spojených s prezentací snímku Není čas zemřít. 

Kromě toho vytvořilo šperkařství Chopard z pozice oficiálního partnera snímku speciální kolekci Happy Hearts – Golden Hearts. Jak se nechala v této souvislosti slyšet umělecká ředitelka Caroline Scheufele, kolekce nabízí Chopard vizi Bond Girl. Zároveň dodala, že zlatá srdce korespondují s předchozími snímky Goldfinger (1964), Muž se zlatou zbraní (1974) a GoldenEye (1995). 

Není bez zajímavosti, že v souvislosti s filmem Není čas zemřít, vydal Chopard prohlášení ohledně původu diamantů a zlata s cílem ujistit svět, že těžba obojího splňovala nejpřísnější environmentální pravidla.

Další články