Povoláním syn dostal od snoubenky zlaté zuby moudrosti

Brooklyn Beckham (1999) je synem jednoho z komerčně nejúspěšnějších párů, který tvoří bývalý fotbalista David Beckham a ex zpěvačka Spice Girls, posléze úspěšná módní návrhářka, Victoria Beckham.  

Jak oznámila loni světová média, požádal Brooklyn o ruku Nicole Peltzovou (1995), půvabné blondýnce a herečce věnoval na důkaz své lásky prsten za 350 000 liber. Vzhledem k tomu, že taťka  s mamkou disponují majetkem v hodnotě cca 900 milionů dolarů, rodina tento výdaj snadno rozchodila.

To Nicole, která si zahrála například v seriálu Batesův model, či filmu Transformers, pochází sice ze skromnějších poměrů, na druhou stranu přišla s originálnějším dárkem. Nechala si totiž vytrhnout dvě osmičky a oba zuby moudrosti obalila zlatem. Pak již stačilo koupit řetízek, na tento navléknout pozůstatek chrupu a vše věnovat Brooklynovi. Pochopitelně, že na svém Instagramovém profilu neopomenula dodat, jak strašně moc syna slavných a bohatých rodičů miluje. Dále Nicole prozradila světu, že její lásku nelze popsat slovy a na tomto stavu nehodlá v průběhu svého života nic měnit. Brooklyn byl neobvyklým darem pochopitelně nadšený a Nicole nazval „nejlepší věcí, jaká se mu kdy stala.“ 

Přestože je Nicole o šest let starší, potenciální tchyně Victoria Beckham nemá s možnou snachou problémy. Naopak má radost z toho, že synek našel spřízněnou duši a Nicolu nazvala úžasnou ženou. 

Další články