Meghan Markle chce za příspěvek na Instagramu milion dolarů

V červnu skončili princ Harry a jeho ještě stále manželka Meghan na streamovací službě Spotify. Stalo se tak po výrobě jediné z původně plánovaných dvanácti sérií podcastů Archytepes, na kterých Meghan zpovídala dámské celebrity ohledně těžkého života žen. Podle smlouvy měl pár, jehož vztah s britskou královskou rodinou se dlouhodobě nachází pod bodem mrazu, inkasovat dvacet milionů dolarů.

Finanční podmínky, na jejichž základě byl kontrakt ukončen, sice nebyly zveřejněny, je však vysoce pravděpodobné, že především vévodkyni ze Sussexu vyschl jeden ze zdrojů příjmu. Proto Meghan oznámila návrat na sociální sítě a podle investigativců zaměřených na dění kolem celebrit stojí za nově založeným účtem na Instagramu, který získal 100 000 sledujících, přestože postrádá profilové foto a jakékoli příspěvky. „Ano, je to ona, počítejte s bezprostředním oznámením. Vrací se,“ informoval ohledně instagramového comebacku vévodkyně deník Daily Mail. Někteří zasvěcení pak spojují krok Meghan s možností předčasného ukončení spolupráce rovněž ze strany Netflix.

Podle odhadů by si bývalá herečka mohla účtovat za příspěvek na Instagramu kolem jednoho milionu dolarů, což potvrdil v rámci debaty ohledně potenciálních výdělků Meghan i odborník Eric Schiffer.  „Když to dokázaly například Kardashianky, neexistuje absolutně žádný důvod, proč by si stejné částky nemohla účtovat  Meghan,“ konstatoval vyhledávaný odborník na sociální sítě a konzultant.  

Další články