Maledivy nabízejí únik před Covid - 19, stačí milion dolarů!

Přestože turistický ruch inkasuje vzhledem k běsnění koronaviru jednu ránu za druhou, existují destinace pandemií zatím zcela nedotčené. Do této kategorie patří zatím rovněž Maledivy, přičemž majitelé tamních luxusních resortů pevně doufají, že se na tomto stavu hned tak něco nezmění.

V případě pochybností ohledně světlých zítřků by vedení exkluzivního resortu Raffles Maledives Meradhoo přišlo stěží s balíčkem, jehož platnost je do konce tolik turbulentního roku 2020. Za milion dolarů je totiž možno stát se po dobu pěti nocí neomezeným vlastníkem, pochopitelně v mezích zákona, atolu Gaafu Alifu, ležícího necelou hodinu a půl jízdy lodí od rovníku. Ještě předtím je ovšem nezbytné dopravit se, nejspíše s pomocí soukromého letounu, na letiště Kooddoo. Poté následuje cesta do resortu čítajícího 21 vil a nekonečnou pláž.

Během následujících pěti dnů je pak možno prakticky všechno. K dispozici jsou masáže, včetně vyhlášených aromaterapií, součástí resortu jsou lázně a wellnes centrum. K tomu veškeré možné vodní vyžití, po čtyřiadvacet hodin denně je k dispozici jachta Azimut s posádkou.

Popisovat veškeré gastronomické požitky snad ani nemá cenu. K dokonalému slehnutí má po vydatné krmi posloužit Raffles koktejl z ginu, kokosu, skořice a hřebíčku. Každý večer probíhá za účasti DJ party, při které teče šampaňské proudem. Při popíjení může každého z účastníků hřát dobrý pocit z toho, že 5% ze zaplacené částky, tedy 50 000 USD, putuje na konto nadace na ochranu mořských želv.  

Další články