Hvězdný quarterback na týmu nešetřil

Deshaun Watson je jedním z pilířů celku ligy amerického fotbalu (NFL) Houston Texas, přičemž vedení ocenilo jeho služby mimořádně solidním čtyřletým kontraktem za 160 milionů dolarů. Záhy se ze strany hráče dostavila neobyčejná reakce.

Deshaun si totiž velmi dobře uvědomuje, že americký fotbal je kolektivním sportem, bez kvalitních trenérů a spoluhráčů by mu bylo jeho nesporné a dobře zaplacené umění, z nemalé části, víceméně k ničemu. Mimochodem, pětadvacetiletý quarterback bude brát ročně o 15 milionů dolarů více, než kasíruje v týmu Tampa Bay Bucaneers šestinásobný vítěz Super Bowl Tom Brady.  

Proto se Deshaun Watson rozhodl jako projev díků nadělit vybraným 15 jedincům, jejichž jména nebyla zveřejněna, pod stromeček luxusní hodinky Hublot Big Bang z nerezové oceli v hodnotě 13 600 dolarů za kus. Navíc udělal radost fanouškovi klubu, který je zároveň majitelem obchodu, ve kterém učinil Deshaun nákup v hodnotě 204 000 dolarů.  

Hodinky mají ocelové pouzdro o průměru 44 mm, černý ciferník, keramický rámeček a kaučukový řemínek téže barvy. O přesný čas se stará samonatahovací chronograf HUB 410 s rezervou chodu 42 hodin. Jedná se o vskutku impozantní hodinky, Deshaun si také jedny pořídil rovněž pro sebe, Hublot Big Bang tak bude střídat s Audemeras Piguet Royal Oak.  

Další články