Fitness jako milionový důl

Začátek každého nového roku se nese ve znamení předsevzetí, mnoho z nich bývá spojeno s vylepšením stavu fyzické schránky. A protože nakupovat se má u odborníků, nabízí Luxury Guru seznam pěti nejbohatších influencerů z řad fitness celebrit. Částka uvedená v závorce rovná se měsíčnímu příjmu. 

1.Kayla Itsines (Austrálie, 12,6 milionů sledujících, 24,4 mil. USD)

Podle Forbes jednoznačně dlouhodobě nejvlivnější fitness influencerka. Nejzdařilejším počinem Kayly je projekt Bikini Body Training Company z roku 2014 v současné době čítající komunitu více než 20 milionů žen pravidelně sledujících 28 minut dlouhá cvičení. K tomu vlastní řada doplňků a knihy. 

2.Ulisses Jr (Anglie, 7,8 milionů sledujících, 12,4 mil. USD)

Díky genetice a profesionálnímu přístupu se stal Ulisses Jr. renomovaným trenérem celebrit a guru fitness. Ostatně, koho by nebavilo sledovat příběh totálního outsidera s nadváhou, který se vlastní pílí a vůlí propracoval na vrchol. Za každý příspěvek na sociálních sítích vydělává 21 000 dolarů.  

3.Simeon Panda (Anglie, 7,1 milionů sledujících, 11,4 mil. USD)

Kulturista a model v jedné osobě se objevil na obálkách prestižních magazínů jako MuscleTag, Train Mag, Muscle Performance. Jeho kanál na YouTube má od loňska přes dva miliony předplatitelů a více, než 150 milionů zhlédnutí. 

4.Ana Cheri (USA, 12,5 milionů sledujících, 11,2 mil. USD)

Od zveřejnění první fotografie na Instagramu se Ana zařadila mezi nejsledovanější osobnosti, čemuž se při pohledu na její ladné křivky, nelze až tak moc divit.  V kalifornském Santa Ana má vlastní posilovnu Be More Athletics. 

5.Jen Setler (USA, 12,6 milionů sledujících, 8,7 mil. USD)

V případě fitness modelky začalo vše instagramovými fotografiemi zadní části těla. Záhy se Jen objevila na obálkách magazínu jako Vanity Fair, Muscle and Fitness, FHM. Za jediný příspěvek na sociálních sítích kasíruje 80 000 dolarů, roční fitness program jí garantuje milion dolarů. 

Další články