Drake vyhrál na sázkách 3,7 mil. USD, vítězům koupí Rolexy

Rodák z Toronta Aubrey Adam Drake (1986) začal svou uměleckou kariéru v seriálu Degrasi: The Next Generation. V roce 2010 vydal svůj platinový debut Thank Me Later, poté jako první zpěvák historie překročil hranici 200 písní umístěných v žebříčku Billboard Hot 100.

Vzhledem k tomu, že hodnota jeho majetku činí 250 milionů dolarů, Drake rozhodně netrpí nouzí, na druhou stranu, svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč a proč si nepřivydělat? A tak čas od času vsadí na sportovní zápasy a nevede si přitom vůbec špatně.

Naposled věnoval pozornost turnaji UFC v Londýně a rozhodně nehrál při zdi, když na dva zápasy vsadil 2,1 milionu dolarů. Důvěrou poctil v boji s Hannah Goldy svou oblíbenkyni Molly McCann, v dalším zápasu favorizoval Paddy Pimbletta, jehož soupeřem byl Jordan Leavitt. V obou případech se trefil a podle MMA Fighting inkasoval výhru v hodnotě 3,7 milionu dolarů.

Vzhledem k rapperově popularitě se nelze divit následnému úniku informací o nemalé výhře, Molly tak záhy zareagovala na sociálních sítích s dotazem, zdali by jí Drake nechtěl koupit hodinky značky Rolex? Odpověď přišla vzápětí, s tím, že rolexek se dočká další spolutvůrce jeho úspěchu Paddy Pimblett. Celou záležitost komentoval server Wrist Advisor ve smyslu, že, byť  se cena hodinek Rolex pohybuje v rozmezí 7 000 – 100 000 dolarů, i v případě koupě nejdražší varianty nebude Drake finančně krvácet.

Rapper se ovšem nevěnuje pouze sázení na MMA - hned na začátku roku vydělal 300 000 dolarů, když ve finále Super Bowlu vsadil prozíravě na vítězství Los Angeles Rams v utkání s Cincinnati Bengals.

Další články