Brad Pitt měl Jennifer Aniston pořídit dárek za 79 mil. USD

Když před čtyřmi lety slavila Jennifer Aniston padesáté narozeniny, nechyběl mezi gratulanty ani její bývalý partner Brad Pitt. Dárek, který Jeniffer tehdy věnoval, zůstal utajen. Podle aktuálního textu serveru therichest.com idol dívek a žen na své ex rozhodně nešetřil.

Jeden za svého času nejslavnějších hollywoodských párů se rozešel v roce 2004, důvodem byl Bradův vztah ke kolegyni Angelině Jolie a Jennifer nesla rozchod velmi těžce. Do té doby šťastný pár spolu bydlel v domě za 13,1 milionů dolarů, platba šla za Bradem, takže v té době již ex bejvalka se musela odstěhovat. Jak velké pak muselo být její překvapení, když po oslavách narozenin konstatovala, že Brad dům koupil zpět, aby jí nemovitost, jejíž hodnota narostla na 79 milionů dolarů, mohl věnovat ke kulatinám.

Ačkoli zatím informace nebyla nikým z hlavních aktérů potvrzena, server specializovaný na život bohatých celebrit píše o pravděpodobnosti hraničící s jistotou. Důvodem utajení celé transakce byla hodně horká fáze rozvodu mezi Bradem a Angelinou, koupě domu za opravdový balík by nepochybně přilákala pozornost advokátů herečky. Ostatně, soudní spor pouští držiteli Oscara, který se chystá na hlavní roli snímku z prostředí Formule 1 produkce Apple TV v produkci Lewise Hamiltona, řádně žilou. Podle Hollywood Reporter doposud zaplatil jen za spory ohledně možnosti komunikovat se svými dětmi 14 milionů dolarů.

Nejspíše zhrzená Angelina měla vsadit na v maximální možné míře zdržovací taktiku, která by měla trvat do doby, než potomci nabudou plnoletosti.   

Další články