Beyonce a Jay-Z investují do vzdělání

Jedna z mediálně nejobletovanějších dvojic Beyonce a Jay-Z vlastnící majetek, jehož hodnota se blíží miliardě dolarů,  se věnuje i charitě, na kterou část svým příjmů věnuje.

Nejslavnější manželé světového šoubyznysu stojící za charitativní nadací Shawn Carter Foundation se rozhodli reagovat na výzvu nadace BeyGOOD. Cílem je spojení sil za účelem pomoci talentovaným dětem z nízkopříjmových rodin v platbě za vysokou školu. Jay-Z a Beyonce vložili do projektu 1,1 milionu dolarů. Jedná se o projekt pomoci jedenácti talentovaným dětem ze stejného počtu měst. Z řad zájemců splňujících patřičná kritéria (studijní předpoklady a nízké příjmy neumožňující studium na vysoké škole), bude v každém z měst vybrán vítěz, který obdrží šek na částku 100 000 dolarů.

Programu se zúčastní následující města – Atlanta, Orlando, Miami, Arlington, New Orleans, Houston, Phoenix, Los Angeles, San Diego, Santa Clara a Seattle. V každém ze zmiňovaných měst proběhne v rámci On The Run Tour II, společný koncert hvězdných manželů.    

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 3.9.2018

Beyonce Jay-Z

Další články