Balíček za 5 mil. USD dá Grand Prix F1 luxusní dimenzi

Jak ukazuje pohled na kalendář světového šampionátu F1 2023, hned tři závody nového ročníku se uskuteční v USA. Poslední podnik na severoamerické půdě se pojede v listopadu v Las Vegas a v případě investice pěti milionů dolarů, bude burácení motorů doplněno o řadu neopakovatelných zážitků.

Emperor Package totiž nabízí pět nocí v Nobu Sky Villa, která je součástí Caesars Palace. Luxusní komplex o rozloze cca 3000 metrů čtverečních se třemi ložnicemi je dílem architektonické společnosti Rockwell Group. Obytné prostory jsou zařízeny v japonském stylu, mimo závody Formule 1 vyjde jedna na noc na 35 000 dolarů. Boje nejrychlejších pilotů planety mohou majitelé balíčku sledovat z terasy o rozloze zhruba 1500 metrů čtverečních, ze které je vidět celá trať, maximální kapacita je ovšem 75 diváků.

Tím ovšem nabídka Emperor Package ani zdaleka nekončí. Balíček dále obsahuje večeři pro dvanáct lidí, v roli šéfkuchaře se představí držitel mnoha Michelinských hvězd Nobu Matsuhisha. Každý z návštěvníků bude mít po celou dobu k dispozici komorníka a limuzínu Rolls – Royce se šoférem. Kromě toho bude dvanácti osobám zpřístupněn vstup do F1 Paddock Clubu a s tím spojené veškeré požitky. Stejně tak budou moci využít služeb Qua Baths & Spa, včetně masáže himálajskými solnými kameny emulzí obsahující čtyřiadvaceti karátové zlato. Ačkoli se závod koná v listopadu, již v březnu se majitelům balíčku dostane možnosti navštívit vyprodanou show zpěvačky Adele v The Colosseum. 

Další články