V Londýně je blaze, ale draze!

S pravděpodobností hraničící s jistotou lze říci, že Anglie opustí v první polovině příštího roku Evropskou unii. Přijdeme tak o Londýn, který nabízí bohatým lidem z pozice jednoho z nejdražších měst světa řadu možností, kterak utratit své peníze.

Server www.allinlondon.co.uk přišel před časem s několika tipy, kterak si v Londýně užít financí. V případě touhy po nemovitosti není od věci zakoupit byt v Knightsbridge. V roce 2011 si právě v této čtvrti pořídil anonymní obyvatel jedné ze zemí bývalého SSSR ateliérový byt za 136 milionů liber! 

Na jídlo si můžete skočit do restaurace Gavroche, která figuruje od roku 1997 v Guinessově knize rekordů. Tři hosté se zde vypořádali s menu v celkové hodnotě 13 000 liber, což se rovná částce cca 420 000 korun, přičemž víno nebylo součástí menu.

V případě touhy po zklidnění žaludku Luxury Guru doporučuje návštěvu klubu One For One. Přebohatému výběru šampaňských vládne Armand de Brignac Champagne, cena za láhev 80 000 liber. Pokud byste snad neměli výčitky svědomí, vězte, že třicetilitrová láhev Armand de Brignac Rosé Midas vyjde na 275 000 liber, což je v přepočtu cca 8 milionů korun.

A, když už jste v Londýně, proč se nezastavit u designéra Stuarta Hughese. Tento vážený muž je stvořitelem nejdražšího mobilu za šest milionů liber. Kromě zlata, diamantů a drahokamů jsou jeho součástí kousíčky kostí obrovitého ještěra zvaného T-Rex. Mobil nebude nejspíše na skladě, i když v Hughesově případě jeden nikdy neví.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 16.10.2018

Další články