Serena Williams prodává dům v Bel Air

Zatímco před necelými dvěma týdny držitelka třiadvaceti vítězství turnajů kategorie Grand Slam bavila svět svým hysterickým vystoupením ve finále prohraného US Open, dnes již řeší provozní věci. Například prodej svého domu.

Serena Williamsová zakoupila nemovitost na luxusní adrese Bel Air v roce 2006 za šest milionů dolarů. O prodej domu se pak pokoušela již loni, leč z její strany požadovaných 12 milionů dolarů nenašlo patřičnou odezvu. A tak přišel server variety.com s informací ohledně nové ceny 9.995.000 dolarů.

Za zhruba 220 milionů korun se tak nabízí ke koupi vila z třicátých let minulého století, nacházející se na pozemku o rozloze cca 5 000 metrů čtverečních. Samotná nemovitost disponuje obytnou plochou 570 metrů čtverečních šesti ložnicemi a sedmi koupelnami.  Zatímco přízemí dominuje bílá dlažba, v patře převládají tmavé parkety. Součástí domu je kadeřnické studio a šatna údajně vysoce nadstandardních rozměrů. Venku nechybí bazén, součástí pozemku je pak vcelku pochopitelně tenisový kurt.

I v případě úspěšného prodeje nebude mít Serena Williams se svým manželem Alexisem Ohanianem a malou dcerkou Alexis bytovou nouzi. Manžel, miliardář a zakladatel sítě Reddit, totiž koupil loni dům v Beverly Hills, Serena vlastní nemovitost v Palm Beach Garden na Floridě a byt v Paříži.

Mimochodem, Serena Williams není jedinou celebritou, jejíž losangeleské sídlo je ke koupi. Prodej svého domu totiž oznámil i Jim Parsons, neboli Sheldom Cooper. Hvězda seriálu Teorie velkého třesku požaduje za své sídlo devět milionů dolarů.   

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 17.9.2018

Serena Williams Los Angeles Bel Air USA

Další články