Roberto Cavalli postaví luxusní hotel v Dubaji

Jeden z dlouhodobě nejuznávanějších módních návrhářů planety se rozhodl prosadit rovněž v hotelové branži, přičemž první hotel má být otevřen v Dubaji v roce 2023. Zatímco Roberto Cavalli bude řešit estetickou stránku věci, o stavbu se postará developer Damac Properties.

A nejen to, podle zprávy společnosti Gulf Business, podepsal Roberto Cavalli kontrakt, na jehož základě dodá na klíč interiéry do pěti luxusních hotelů sítě Aykon Hotels. První z Cavalliho pochopitelně pětihvězdičkových hotelů se začne stavět již na začátku příštího roku v jižní části Dubaje Al Sofouh, poblíž přístavu. Hotel bude disponovat 220 pokoji nejvyšší kategorie, hosté se budou moci kochat pohledem na Palm Jumeirah. Samozřejmostí jsou bazény, akvária, špičkové restaurace a butiky s produkcí slavného návrháře. Jak se nechal slyšet generální ředitel společnosti Cavalli Giancomo Ferraris, jedná se o prioritní aktivitu. Senior viceprezident developera Damac Properties pak uvedl, že se v případě Cavalliho nebude jednat o obyčejný hotel, ale o hotel s patřičně luxusní DNA. Již v nedávné minulosti spolu obě společnosti úspěšně spolupracovaly na výstavbě vilové čtvrti Just Cavalli, nemovitosti jsou na prodej od loňského roku.

V souvislosti se stavbou hotelů Roberto Cavalli znovu dokazuje svou ochotu a schopnost přijímat výzvy. Trh v Dubaji je totiž o mimořádně konkurenčním prostředí, vedle klasiky v podobě Burj al Arab, Hilton, Sheraton či Ritz je ve hře rovněž konkurence v podobě Armani Hotel Dubai, Palazzo Versace či Bulgari Resort and Residences.    

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 18.10.2018

Roberto Cavalli Dubaj Aykon Hotels

Další články