Za nejluxusnější svatbou pro 1500 hostů do Dauhá

Pro zájemce, kteří touží po svatbě snů, se bude nabízet od října v katarské metropoli Dauhá velmi příznačné místo, jež má za cíl naplnit všechny jejich představy po dokonalé svatbě.

Jedná se o hotel Mondrian Doha řazený do kategorie ultra luxusu. Nachází se v severní části metropole, zhruba půl hodiny cesty autem od letiště. Jeho polohu lze charakterizovat jako vysoce strategickou. V jeho bezprostřední blízkosti je vyhlášené obchodní centrum Lagoona Mall.

Organizátoři akce nemusí šetřit s pozvánkami, svatební sál totiž pojme 1 500 hostů. Novomanžele pak odveze do jejich svatebního apartmá o nikoli zanedbatelné rozloze 600 metrů čtverečních přímo ze sálu soukromý výtah. Apartmá má čtyři pokoje, kosmetický salónek, ložnici pro družičku nevěsty. Nechybí sauny, vířivky, zrcadla, křišťálové lustry. Pro svatebčany z kategorie top je určen penthouse ve 23. – 24. patru, do kategorie vlastních služeb je řazen i šéfkuchař.

Problémy by pak neměly být ani s ubytováním a dalším vyžitím. Hotel Mondrian Doha nabízí 270 pokojů a suitů, osm restaurací, či bazén s barem na střeše. Součástí nabídky jsou také lázeňské prostory z pohádek Tisíce a jedné noci.

...více informací a rezervace na www.morganshotelgroup.com

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 27.9.2017

Mondrian Doha Douhá Katar

Další články