Kabelky nejen pro milovnice vína

Dárkovou tašku na víno nejspíše občas použije většina z nás, jenže jak to vyřešit, pokud dostanete chuť  na víno během cesty? Nad tím se zamysleli designéři Gunnar Hammerbeck a Maris Chin ze společnosti Bella Vita a vytvořili praktickou kabelku se speciální vychytávkou.

Kabelky nabízené společností Bella Vita vypadají na první pohled jako praktické kabelky na denní nošení a jako takové i dobře slouží. Vychytávka pro milovníky vína spočívá v postranní termoizolační přihrádce určené pro vložení speciálního sáčku, do kterého si před cestou dle libosti můžete nalít až 1,5 litru vína. V průběhu cesty nebo třeba na pikniku v přírodě otevřete na boku kabelky kapsu, pod kterou se skrývá nalévací hubice.

Kabelka pod názvem Portovino předurčuje k použití na víno. V teplých letních dnech se s ohledem na termoizolační kapsu může stát i výborným pomocníkem maminek, které během procházky dbají o správný pitný režim svého dítka a pravidelně mu nalévají vodu či ovocný džus.  Za 77 dolarů může tato kabelka odvést velmi dobrou službu.

...kabelky Bella Vita můžete koupit na bellavitabags.com

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 5.6.2017

Portovino Bella Vita

Další články